İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcıları

Abdulbaki PALA

    bakipala@baltalimani.gov.tr

       1966 yılında Erzurum İlinin Oltu İlçesinde doğmuş olup ilk ve orta öğrenimini aynı ilçede tamamladı. Ön Lisans öğrenimini 2004 yılında Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümünü tamamladı. Lisans öğrenimini 2010 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünü bitirdi. Yüksek lisans eğitimini Yeni Yüzyıl Üniversitesinde Sağlık Kurumları Yöneticiliği alanında yapmıştır. 

      1995- 2006 yılları arasında Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Laboratuar teknisyeni olarak çalıştı. 2007 – 2012 yıllarında yine aynı hastanede müdür yardımcısı olarak görev yaptı. 2013 yılında Kamu hastaneleri kurumu İstanbul İli Beyoğlu Bölgesi genel sekreterliğinde Uzman olarak görev yaptı. 

    İstanbul Kalkınma Ajansı 2014 Yılı Yenilikci İstanbul Mali Destek Programı Çerçevesinde düzenlenen ''Kelebek Projesi'' kapsamında Aralık 2014/Mayıs 2015 Mentör- Menti modül eğitim  sertifikası
      Aynı yıl aralık ayı itibariyle MS Baltalamanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde İdari ve Mali Hizmetler Müdür yardımcısı olarak görevine devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Saadettin SALİHOĞLU

        Trabzon’da doğdu. Ankara Dr. Şerafettin Tombuloğlu Lisesini bitirdi. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü bitirdi.İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde öğrenimine devam etmektedir.

        27.02.1997 tarihinde Eyüp Devlet Hastanesi’nde  memuriyete başladı.2013 yılının şubat ayında Beyoğlu Genel Sekreterliği bütçe biriminde çalıştı. Birlik ve Hastane Bütçelerine Analitik Bakış  kİtabının(ISBN:978-605-85149-0-4-1.Baskı) hazırlama ekibinde yer almıştır.

       2015 yılı aralık ayından itibaren İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı olarak hastanemizde görevine devam etmektedir.

      TS EN ISO 9001 Zaman Yönetimi Eğitimi Sertifikası.

      Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Genel Müdürlüğü Bilgisayar Eğitim Sertifikası.

      Evli ve bir çocuk babasıdır.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Sevda UZUN DIRVAR

                                                    sevdadirvar@baltalimani.gov.tr

      

          1985 yılında Çankırı’da doğdu. İlköğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra Lise öğrenimini  Ankara Keçiören Laboratuvar Sağlık Meslek Lisesi’nde tamamlamıştır. 2005 yılında Sağlık Bakanlığındaki görevine Düzce’de başlamış olup, 2008 yılından itibaren Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapmaktadır. 

           İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği lisans programını, Anadolu Üniversitesi İşletme Lisans Programını, Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Önlisans Programını, İstanbul Üniversitesi T.İlmi ve Ekoloji Yüksek Lisans Programını, Beykent Üniversitesi Hastane ve Sağlık Kurumları Yöneticiliği Yüksek Lisans Programını ve Medipol Üniversitesi Sağlık Hukuku Yüksek Lisans Programını bitirmiştir.

           Medipol Üniversitesi Sağlık Hukuku Doktora Programında öğrenimine devam etmektedir.

           Nisan 2015 tarihinden itibaren İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir. Evli ve bir  çocuk annesidir.